Bir İM SANAL oluşumudur.

Bize bu numaradan ulaşabilirsiniz - 0 216 456 02 60

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?


İM Sanal Mağazacılık olarak yaklaşık 10 yıldan beri satış ve teknik servisten kazanmış olduğumuz tecrübeyi AcilBlackBerry.com'da sizinle paylaşıyoruz. Daha önce sizlere ozelteknikservis.com'da vermiş olduğumuz hizmet kalitesini AcilBlackBerry.com'da da bulabilirsiniz. Bu güne kadar bizimle çalışmayı tercih eden bütün müşterilerimize samimiyetle sevgimizi sunuyoruz.

 

Farkımız Nedir?


Herşeyden önce bizlerle kolay iletişim sağlamanız bizim için çok ama çok önemli. Yetkili servislerde yaşanılan beklemeler veya ulaşılamama sorunları, bizde yaşanmasını istemediğimiz konular. Bu kapsamda bizi aradığınızda bize direkt ulaşabilir veya e-mail yoluyla anında destek alabilirsiniz.


Bazı servis işlemleri için sizi sizleri ofisimizde bekletiyor ve sizlere anında çözüm üretiyoruz. Servis işlemleri dışında da ofisimize gelip cihaz veya aksesuar alabilirsiniz. Orjinal ürün anlayışımızdan ödün vermeden çözümler üretiyor ve kalitesiz yedek parça veya ürün bulundurmuyoruz. Satışını gerçekleştirdiğimiz Akıllı Telefon, Tablet vs.. tüm ürünler 2 Yıl distribütör garantisinde olan ürünlerden oluşmaktadır. Bunun dışındaki herhangi bir ürünle ilgilenmiyor ve sizlere sunmuyoruz. Gerektiğinde kurye ile çalışarak acil durumlarda işlerinizi hızlandırıyor ve sizi bunaltıcı durumlarda yalnız bırakmıyoruz.


Firmalara özel yerinde servis hizmeti sağlıyor ve sizlere farklı bir hizmet anlayışı sunuyoruz. Yerinde servis hizmetlerimizi bazı marka, model ve sorunlarda geçerli bir hizmet olarak geliştiriyoruz. Özel Teknik Servis bünyesinde yapılan parça değişimlerinde de sizlere destek olmak üzere 60 gün yedek parça garantisi veriyoruz.Verilen yedek parça garantisi sadece işlem gören parça içindir. Bunun dışındaki arızaları kapsamaz.

 

Kurye ile Acil Teslimat

Teknik servis ve satın alma işlemleriniz için kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Orjinal Ürünler

Teknik serviste kullandığımız tüm yedek parçalar orjinaldir.

2 Yıl Garantili Cihazlar

Tarafımızdan temin edilen tüm cihazlar 2 yıl distribütör garantisindedir.

Hızlı Ulaşılabilirlik

Telefon, email veya iletişim formları aracılığı ile bize anında ulaşabilir ve acil hizmet alabilirsiniz. .

Hızlı İletişim ! İletişim bilgilerimize ulaşmak ya da iletişim formumuzu doldurmak için tıklayınız.